0258 415 1007 Per┼čembe, 2 Nisan 2020
Duyurular

Haber Bülteni

Başkanımız öğrenci evinde iftar yaptı

Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş ve eşi Esin Özbaş, PAÜ Sarayköy MYO Fizyoterapi Bölümü öğrencilerinin evlerine misafir oldu, iftar yaptı. Samimiyetin hakim olduğu iftar sonrası Başkanımız, gençlerle üniversite anılarını paylaştı.


Ramazan ayı boyunca vatandaşlarla birlikte iftarını açan Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş ve eşi Esin Özbaş son olarak PAÜ Sarayköy MYO Fizyoterapi Bölümü öğrencileri Gamze Akyıldız, Filiz Salur ve Esra Koca’nın evlerine misafir oldu.

Başkanımız, samimiyetin hakim olduğu iftar sofrasında üniversite öğrencileriyle birlikte orucunu açtı.

İftar sonrası öğrencilerle çay içen Başkanımız Özbaş, üniversite anılarını da paylaştı.

Bilkent Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü okuduğunu belirten Başkanımız, kendisinin de üniversite yıllarında arkadaşlarıyla bir evde kaldığını söyledi. Üniversite anılarını öğrencilerle paylaşan Başkanımız Özbaş, “ Öğrenci evinde iftar yapmak beni geçmiş zamana götürdü. Üniversitede bende arkadaşlarımla birlikte kalıyordum. Gençlerimize kendi üniversite yıllarımdan bahsetme fırsatı buldum. Bizleri evlerinde ağırladıkları ve geçmiş anılarımızı tekrar hatırlama fırsatı verdikleri için kendilerine çok teşekkür ederim. Kardeşlerimize derslerinde ve yaşamlarında başarılar diliyorum” dedi.

Sofralarında Belediye Başkanını ağırlayan üniversiteli gençler de Başkanımız Özbaş’a kendilerine yönelik yaklaşımı için teşekkür etti.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Belediye-baskani-ozbas-ogrenci-sofrasinda
Yorum Bulunamadı