0258 415 1007 Perşembe, 30 Kasım 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy Belediyesi gönüllere dokunuyor

Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş


Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş’ın gönül belediyeciliğini hedef alarak arttırdığı hizmet zinciri içerisinde yer alan Evde Bakım Hizmetleri, Sarayköylüler tarafından tam not aldı.

Evde Bakım Hizmetleri içerisinde yer alan Evde Ücretsiz Sağlık Hizmeti, Evde Ücretsiz Berber Hizmeti, Evde Ücretsiz Temizlik Hizmeti ekipleri Sarayköylü vatandaşların yaşamlarındaki engelleri ortadan kaldırıyor.

Sarayköy Belediyemizin ekipleri rutin olarak ilçedeki hasta, engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşların kapılarını çalarak hem taleplerini alıyor hem de hizmet veriyor.

Belediyenin Evde Bakım Hizmetlerinden faydalanan vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirdi.

Evde Sağlık Hizmetinden yararlanan 60 yaşındaki Huriye Dönmez, “ Ben tansiyon ve şeker hastasıyım. Belediyemizden Allah bin kere razı olsun. Merkezden evimiz uzak olduğu için hastaneye ulaşımımız eziyet oluyordu. Şimdi sağlıkçımız ayağımıza geliyor. Önceden nerede buluyorduk bu hizmeti. Şimdi ‘hastamız var’ dediğimizde anında yetişiyorlar. Her hafta geliyorlar. Hizmeti bizlere ulaştıran Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş’a teşekkür ederim.” dedi.  

Şeker, kolesterol ve tansiyon hastası olan 66 yaşındaki Hatice Altındaş, “Her zaman hastaneye gidemiyorum. Ancak belediyemizin bize sağladığı hemşire hizmeti ve ambulans hizmetinde hem sağlık kontrollerimizi yapıyorlar hem de hastaneye götürüp, getiriyorlar.  Önceden hastaneye giderken buradan birini ayarlıyorduk. O da parayla oluyordu. Gitsek mi gitmesek mi diye düşünüyorduk. O zorluklarımız bitti çok şükür. Haber ettiğimizde sıkıntımızı gideriyorlar” diyerek memnuniyetini dile getirdi.  

85 yaşındaki İhsan Arslan ise, “Hizmetten çok memnunuz. Her hafta rutin olarak evimize geliyorlar. Sağlığımızı yakından takip ediyorlar. Hastaneye gideceğimiz zaman ambulans ile gelip hastaneye götürüp geri evimize getiriyorlar. Daha ne isteyebiliriz ki. Belediyemize en çok da Belediye Başkanımız Ahmet Özbaş’a teşekkür ederiz” dedi.

80 yaşındaki eşi Mehmet Atik’in Evde Ücretsiz Berber Hizmetinden yararlandığını söyleyen Huriye Atik, “ Eşim belinden ameliyat olduktan sonra pek fazla hareket edemedi. Tıraşını damadımız olduğunda zorluk çekmiyoruz. Olmadığı zaman ulaşım sorun oluyor, eşime eziyet oluyordu. Belediyemizin berber hizmetini aldıktan sonra çok memnun kaldık. Her hafta gelip eşimin tıraşını yapıyorlar. Bin kere Allah razı olsun” diye konuştu.  

Evde Temizlik Hizmetinden yararlanan 70 yaşındaki Mustafa Gündoğdu, “ Ben yalnız yaşıyorum. Ev temizlik ihtiyacım oluyor. Belediyemizin bu hizmetinden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim. Ne iyi yaptı belediyemiz. Allah razı olsun” dedi.  

Evde Sağlık Hizmeti videosu için:www.youtube.com/watch

Evde Berber Hizmeti videosu için:www.youtube.com/watch

Evde Temizlik Hizmeti videosu için:www.youtube.com/watch....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-evde-bakim-hizmeti
Yorum Bulunamadı