0258 415 1007 Pazar, 16 Aralık 2018
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy kahkahaya doydu

Sarayköy Belediyesi Gençlik Merkezi Tiyatro Kulübü tarafından hazırlanan Tükkan Neler Oluyor? adlı interaktif doğaçlama tiyatro oyunu katılımcıları kahkahaya boğdu.


 Sarayköy Belediyesi Gençlik Merkezi Tiyatro Kulübü tarafından Belediye Çok Amaçlı Düğün Salonunda düzenlenen Tükkanda Neler Oluyor adlı interaktif tiyatro oyununa Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sanat Yönetmeni Hakan Kurt ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Salonun tıka basa dolduğu tiyatro oyununda ilk olarak seyircilerden ilginç kamyon arkası yazılar istendi. Seyirciler tarafından alınan kamyon arkası yazıları Abidik ve Gubidik olarak iki gruba ayrılan tiyatro oyuncuları tarafından doğaçlama şeklinde kullanılarak söz atışması yapıldı.

Ardından birçok gösteri ile devam eden tiyatro oyununun bir kısmına Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ta dahil oldu, kahkaha ikiye katlandı.

Gösteri sonunda oyunun koordinatörlüğünü yapan Hakkı Karaca’ya çiçek takdim eden Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “ Gençlerimizin kültürel ve sosyal gelişimleri bizler için çok önemli. Onların kültürel gelişimleri için Sarayköy Belediyesi Gençlik Merkezinde kulüpler açıyoruz. Ayrıca Belediye bünyemizde keman, piyano, saz ve gitar kurslarının verildiği kurslarımızda 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızı müzik ile buluşturduk. İnşallah gelecek yıl hazır olacak olan Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi ile faaliyetlerimiz daha çok artacak. Bugünkü tiyatro oyununda büyük emek veren ve bizi kahkahaya boğan gençlerimize, bizleri burada yalnız bırakmayan değerli hemşehrilerimize teşekkür ederim” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

dogaclama-interaktif-gosteridogaclama-interaktif-gosteri-1
Yorum Bulunamadı