0258 415 1007 Cuma, 14 Haziran 2024
Duyurular

Makaleler

Mehmet Salih Konya mazbatasını aldı

Yerel seçimlerde Sarayköylülerin yüzde 52,60 oyunu alarak Belediye Başkanı seçilen Mehmet Salih Konya, düzenlenen törenle mazbatasını aldı, göreve başladı. Yeni dönemin kardeşlik dönemi olduğunu ifade eden Konya, Elimizden gelenin en iyisini yapacağız dedi.


31 Mart Yerel Seçimler yarışına Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) adayı olarak giren Mehmet Salih Konya, aldığı  yüzde 52,60 oy oranı ile Sarayköy Belediye Başkanı seçildi. Konya için mazbata töreni düzenlendi. Sarayköy İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alan Başkan Konya’ya belediye binası önüne kadar vatandaşlar eşlik etti.

Tezahüratlarla Sarayköy Belediye binası önünde davul-zurna ile karşılanan Başkan Konya’yı belediye personelleri ve vatandaşlar karşıladı. Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ayhan’ın çiçek takdim ettiği Konya, görevi devraldı.

Konuşma yapan Konya, “ Bu kutsi görevi bana bahşeden tüm halkımıza çok teşekkür ediyorum. En eşitlikçi şekilde, kimseyi ötekileştirmeden çalışmalarımıza başlayacağız. Bu yeni dönemin tüm Sarayköy için hayırlı olmasını diliyorum.

Seçimlere kadar siyasetimiz bakidir. Seçimlerden sonra gerçek olan, yapmamız gereken tek şey vatandaşımızın mutluluğu, huzuru ve güler yüzüdür. Ben hepinizin evladı, kardeşi ve Başkanıyım. Bu samimi tavrı, sıcak yaklaşımı bu millet hak ediyor. Bizden önceki arkadaşlara emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ekibimle birlikte elimden gelenin en iyisini yapmaya söz veriyorum. Memlekette yeni bir dönem başlıyor. Bende adını şimdiden koyuyorum: Kardeşlik dönemi. Allah bu çıktığımız yolda bizi utandırmasın” dedi.

Makam odasına geçen Başkan Konya, gün boyu tebrikleri kabul etti.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediye-baskani-mehmet-salih-konyasaraykoy-belediye-baskani-mehmet-salih-konya-1
Yorum Bulunamadı