0258 415 1007 Salı, 28 Mart 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy’de dev spor kompleksi yükseliyor

Sarayköy’de geçtiğimiz kasım ayında tekemi atılan dev spor kompleksinin inşaat çalışmaları gözle görülür bir ilerleme kaydetti. Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, Sarayköy Belediyesi Gençlik Merkezi ve Kapalı Yüzme Havuzu’nun yapım çalışmalarını yerinde inceledi.


Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın öncülüğünde inşa edilen projelerin hizmet yelpazesi binlerce kişiye ulaşırken, ilçenin ve vatandaşların gerek duyduğu konular ve alanlarla ilgili yeni projeler hayata geçirilmeye devam ediyor.

Binlerce vatandaşa hizmet edecek ve gençlerin geleceklerinde önemli bir role sahip olacak bir proje daha ilçede yükselmeye başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve Sarayköy Belediyesi işbirliği ile inşa edilen 'Sarayköy Belediyesi Gençlik Merkezi ve Kapalı Yüzme Havuzu' inşaatı yükselmeye başladı.

Turan Mahallesi’nde 10 dönümlük arazi üzerine inşa edilen bünyesinde kapalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu, güreş, pilates, fitness salonu, kafeterya, tenis kortu, basketbol sahası, amfi tiyatro, çocuk oyun alanları ve park alanları bulunan spor kompleksi alanında Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, incelemelerde bulundu.

Yükselen projenin inşaat çalışmaları hakkında görevli personelden bilgi alan Belediye Başkanı Özbaş, “ Ocak ayının ortasındayız. Çok hızlı bir şekilde inşaatımız ilerliyor. Sarayköy’ümüz gibi vizyon projemizde yükselmeye devam ediyor. İnşallah 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda bu dev spor kompleksimizin açılışını gerçekleştirerek gençlerimize hediye etmek istiyoruz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Belediye Başkanısaraykoy-belediyesi-kapalı-yuzme-havuzu-genclik-merkezi-1
Yorum Bulunamadı