0258 415 1007 Salı, 28 Mart 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy Belediyesi Gençlik Festivali konserlerine davetlisiniz

Sarayköy Belediyesi, Gençlik Festivali kapsamında 7 branşta düzenlediği spor turnuvalarının finalini 2 büyük konserle taçlandıracak. Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş gençleri, 18 Mayıs’ta sevilen şarkısı Sıla Şahin, 19 Mayıs’ta ise isminden söz ettiren Zehra’nın sahne alacağı ücretsiz konserlere davet etti.


 Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, gençlerin eğitim ve spor hayatlarına, kültürel ve sanatsal yaşamlarına dokunan projeleri hayata geçiriyor. Diğer yandan da düzenlediği turnuvalar ve etkinliklerle gençler yeteneklerini sergileme fırsatı buluyor.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Sarayköy Belediyesi tarafından düzenlenen Gençlik Festivali’nin ilk ayağı olan spor turnuvaları devam ediyor.

Sarayköy Belediyesi ev sahipliğinde Sarayköy Kaymakamlığı ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen spor turnuvaları 4 takım ve 3 bireysel olmak üzere 7 branştan oluşuyor. 3x3 basketbol, ayak tenisi, dart ve masa tenisi turnuvalarının yapıldığı yarışmaları gençler, futbol, voleybol ve gençlik koşusu ile tamamlayacak.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, turnuvalara katılarak başlama vuruşlarını gerçekleştiriyor, gençlerin yanında oluyor.

 Turnuvaların amacının gençlere fiziksel yeterlilik katmak olduğunu belirten Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, gençlerin sosyal becerilerle birlikte bedensel aktivite içerisinde olmalarını sağlamak olduğunu belirtti.

Gençlik Festivali spor turnuvalarının finalinde iki büyük konser yapacaklarını duyuran Belediye Başkanı Özbaş, “ Pandemi dolayısıyla kısıtlı imkânlarla kutladığımız 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı bu sene doyasıya, coşku içinde kutlamak istedik. Bir haftaya yaydığımız kutlama coşkumuz spor turnuvalarımızla devam ediyor. Spor turnuvalarımızda dereceye giren gençlerimizi final gecesinde ödüllendireceğiz” dedi.

İKİ BÜYÜK KONSER
Başkan Özbaş, Gençlik Festivali’nin final gecesini 2 gün yapılacak konserlerle taçlandırılacaklarını belirterek bilgi verdi.

18 Mayıs Çarşamba günü saat 20.30’da havuz yolu, çamlık alanında Birinci Kat grubu ardından da sevilen şarkısı Sıla Şahin sahne alacak.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı günü ise saat 20.00’de yapılacak Gençlik Yürüyüşü’nün adından saat 20.30’da havuz yolu, çamlık alanında Amber grubu sahne alacak. Daha sonra ise isminden söz ettiren Zehra şarkılarıyla gençlerle buluşacak.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediyesi-19-mayis-genclik-festivali-konsersaraykoy-belediyesi-spor-turnuvasisaraykoy-belediyesi-spor-turnuvasi
Yorum Bulunamadı