0258 415 1007 Pazartesi, 25 Eylül 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Ekipler, daha temiz ve sağlıklı bir ilçe için 24 saat çalışıyor

Sarayköy Belediyesi, sağlıklı ve daha temiz bir çevre sunabilmek için çalışmalarını 24 saat kesintisiz şekilde sürdürüyor.


Sarayköy Belediyesi, ilçe halkına sağlıklı ve daha temiz bir çevre sunabilmek için çalışmalarını 24 saat kesintisiz şekilde sürdürüyor. İlkbaharın kendini göstermesi ile ilçe halkına yaşanabilir temiz bir çevre sunmak için Sarayköy Belediyesi ekipleri görevine devam ediyor.

Sarayköy Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri meydanlar, ana arterler, parklar, okul çevrelerinde, tüm mahallelerde evsel atıkların toplamasından, cadde ve sokakların temiz tutulmasına, çöp konteynerlerinin dezenfekte edilmesine kadar tüm çalışmalar herhangi bir aksaklığa yer verilmeden gerçekleştiriliyor. Çöp konteynerlerı sık sık boşaltılıyor.

Meydanlar, parklar, pazaryerleri ve ana arterler düzenli olarak yıkanıyor. Temizlik hizmetlerinin yerel yönetimlerin en önemli görevlerin birisi olduğunu kaydeden Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Temiz sağlıklı bir kent hedefiyle ekiplerimiz günün 24 saati çalışıyor. İlçemizin 32 mahallesinde en temel görevlerimizden olan temizlik hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi için ekiplerimiz görevini sürdürüyor' dedi.

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

temizlik-saraykoy-belediyesi-1saraykoy-temizliksaraykoy-belediye-temizlik
Yorum Bulunamadı