0258 415 1007 Salı, 28 Mart 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy ikinci TOKİ konutları için hazırlanıyor

Sarayköy Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen 410 konutlu Sarayköy Toplu Konut projesi kayıt süresi tamamlandı. Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, 410 konut kayıtlarının tamamının dolduğunu taleplerin devam etmesi üzerine ikinci bir TOKİ konut çalışmalarının yapılması için girişimlerde bulunacağını açıkladı.


 Sarayköy Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından sosyal donatılar ve ticari komplekslerin yer aldığı 410 konut projesi için başvuru süreci sona erdi. Toplu Konut Projesi kapsamında Sarayköy’ün Trafo Mahallesi’nde inşa edilecek olan 122 m2’lik 3+1 konutlar ile  85 m2’lik 2+1 konutlara sadece Sarayköy halkı değil Denizli nüfusuna kayıtlı vatandaşlar da yoğun talep gösterdi.

Sarayköy Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen kayıt işlemlerinde 410 konutun tamamının dolduğu ve kayıt için taleplerin devam ettiği belirtildi. Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, TOKİ konutları için yoğun ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür ederek ikinci TOKİ konutları projesi için müjde verdi.

Başkan Özbaş, “İlçe halkının ekonomik durumuna göre optimize olabilecek ödeme olanakları ile imkanı olmayan vatandaşları ev sahibi yapmayı amaçlayan projeye başvurular başladığı günden son güne kadar yoğun ilgi gördü. Hala kayıt için Sarayköy Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’ne TOKİ konutları için gelen vatandaşlarımız bulunuyor. Yoğun ilgi gösteren Denizli halkına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Vatandaşların göstermiş olduğu yoğun talep üzerine yeni girişimlerde bulunacaklarını açıklayan Başkan Özbaş, “Sarayköy’e kazandırmak üzere 2. etap TOKİ konutları projesi için girişimlerde bulunacağız” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Sarayköy TOKİ evlerine ikinci hamle
Yorum Bulunamadı