0258 415 1007 Cuma, 14 Haziran 2024
Duyurular

Makaleler

Sarayköy’de kırsal mahallelerde taş döşeme çalışmaları devam ediyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Sarayköy Belediyemiz iş birliğiyle Tırkaz Mahallemizde kilitli parke taşı döşeme çalışması devam ediyor.


Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ilçenin dört bir köşesine hizmet götürmeye devam ediyor. İlçe merkezi ve kırsal mahalleler yeniliklerle buluşuyor.  Son olarak modern ve estetik bir görünüme kavuşması için Tırkaz Mahallesi’nde kilitli parke taşı döşeme çalışması başlatıldı. 
 
Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, çalışmaları yerinde inceleyerek mahalle sakinleriyle fikir alış verişinde bulundu. Başkan Özbaş’a incelemelerde AK Parti Sarayköy Meclis Üyeleri Mustafa Horzum, Hakan Gültekin, Ahmet Karabacak, Belediye Başkan Yardımcısı Mestan Özkan ve Tırkaz Mahalle Muhtarı Mehmet Karabacak eşlik etti. 
 
“Tüm hizmet ve çalışmalarımızı, uzak yakın demeden ilçemizin dört bir yanına taşımaya devam ediyoruz” diyen Başkan Özbaş, “ Yukarı Tırkaz Mahallemizde Büyükşehir Belediyemiz ve Sarayköy Belediyemiz işbirliğiyle yapılan kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını inceledik, çalışan kardeşlerimize kolaylıklar dileyip hemşehrilerimizle hasbihal ettik. 
 
Üst yapı çalışmalarımızın Tırkazlı hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyor, desteklerinden dolayı Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Osman Zolan’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
 
Mahalle Muhtarı Karabacak ise, “Mahallemiz taş döşeme çalışmasının ardından güzel bir görünüme ve konforlu bir ulaşıma kavuşacak. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum” dedi.


....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

Saraykoy-t─▒rkaz-parke-tasi
Yorum Bulunamadı