0258 415 1007 Salı, 28 Mart 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy, Gençlik Festivali ile coştu

Sarayköy Belediyesi, tarafından düzenlenen Gençlik Festivali ile ilçede karnaval havası esti. Spor etkinlikleriyle dolu festivalde iki gün sürecek konserlerin ilk gününde Birinci Kat grubu ve Sıla Şahin sahne aldı. Vatandaşlar müzik ve eğlencenin tadını çıkardı.


Sarayköy Belediyesi ilçede yaşayanların eğlenceli vakit geçirebilmesi amacıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da Gençlik Festivali düzenledi.

İlkbahar mevsiminin en güzel yaşandığı ilçelerden olan Sarayköy’de festival heyecanı ilçenin dört bir yanını sardı. Denizli’nin kültür-sanatla iç içe olan ilçesi Sarayköy’de, festival kapsamında gençler için takım ve bireysel yapılan spor dallarında birçok yarışma hazırlandı.

SARAYKÖY’DE MÜZİK ZİYAFETİ
Gençlik Festivali’nde spor etkinliklerinin ardından müzik şölenine geçildi. Binlerce vatandaşın katıldığı etkinlikte, ilk olarak sahneye rock grubu Birinci Kat çıktı. Sahne enerjisi ve şarkılarıyla beğeni toplayan Birinci Kat, seyircileri coşturdu.

Daha sonra ise genç şarkıcı Sıla Şahin sahne aldı.  Pop müziğin sevilen ismi, şarkılarını Sarayköylüler için seslendirdi. Müzik ziyafetinin yaşandığı gecede, vatandaşlar genç popçuyu alkış yağmuruna tuttu.

Gecenin sonunda Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Birinci Kat grubu üyelerine ve Sıla Şahin’e plaket ve hediye takdimi yaptı. Vatandaşlara hitap eden Başkan Özbaş, '19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Pandemi sebebiyle sizinle kalabalık etkinliklerde bir araya gelmeyi özlemiştik. Bugün burada bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bir hafta boyunca düzenlediğimiz spor turnuvalarımızın ardından Gençlik Festivalimizi konserlerle taçlandırmak istedik. Burada bizleri yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum. Gençlerimize yönelik projelerimizin üzerine yenilerini ekleyerek devam ediyoruz. Bundan sonra da en iyi projeleri siz kıymetli genç kardeşlerimizin hizmetine sunmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını şükran ve minnetle anıyorum' dedi.

19 MAYIS’TA ZEHRA SAHNE ALACAK
Başkan Özbaş, vatandaşları 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda sahne alacak rock grubu Amber ve sevilen şarkıcı Zehra’nın konserlerine davet etti.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-genclik-festivali-birinci-kat-sila-sahinsaraykoy-belediyesi-genclik-festivali-2saraykoy-genclik-festivali-birinci-kat-sila-sahin-1saraykoy-belediyesi-genclik-festivali-2
Yorum Bulunamadı