0258 415 1007 Salı, 28 Mart 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Özel bireyler Sarayköy’de farkındalık yarattı

Dünya Engelliler Farkındalık Haftası dolayısıyla Sarayköy’de düzenlenen programda özel bireyler gösterileriyle farkındalık yaratarak; Sevgi varsa engel yok mesajı verdi.


Sarayköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü spor salonunda Dünya Engelliler Farkındalık Haftası dolayısıyla Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi ve Sarayköy Belediyesi tarafından özel program düzenlendi.

Programa Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Sarayköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Hanifi Esmer, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclis Başkanı Sevil Güngör, özel bireyler ve vatandaşlar katıldı.

Program saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesiyle başladı.

Denizli Görme Engelliler İlk ve Ortaokulu, Başak Özel Eğitim Merkezi Okulu, İsmail Tosunoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu müzik performansıyla izleyenleri mest etti.

Görme Engelliler Spor Kulübü’nün Goalball maç gösterisi ve Pamukkale Belediyesi Tekerlekli Basketbol Spor Kulübü Takımının tek pota maç gösterisi ise büyük alkış aldı.

Program sonunda Kent Konseyi Engelliler Meclis Başkanı Sevil Güngör katkılarından dolayı Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’a plaket verdi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-engelliler-haftasi-programsaraykoy-engelliler-haftasi-program-1saraykoy-engelliler-haftasi-program-3
Yorum Bulunamadı