0258 415 1007 Pazartesi, 25 Eylül 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Başkan Özbaş

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, geçtiğimiz hafta gerçekleşen Minik Yıldızlar Karate birinciliği müsabakasında dereceye giren Sarayköylü karatecileri ziyaret ederek tebrik etti.


 Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, geçen hafta Minik Yıldızlar Karate Birinciliği Müsabakası’nda dereceye giren karatecileri antrenman yaptıkları İlçe Kapalı Spor Salon’unda ziyaret etti. Karatecilere hediye takdim eden Başkan Özbaş, sporculara gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik etti. Karate antrenörü Halil Kaya’ya da plaket takdim etti.

Sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını belirten Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Karate antrenörü Halil Kaya’nın yetiştirdiği talebeler önümüzdeki yıllar inşallah evlatları gibi sporda karate de Denizlimizi, Sarayköyümüzü en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Karate de Sarayköyümüzün adını en üstlere taşıyan Kerem ve Muhammet kardeşimize, Kaya ailesine Sarayköy Belediyesi olarak şükranlarımı sunuyorum” dedi.  

Başarılı sporcularımız sayesinde 2023 hedefinde inşallah olimpiyatlar düzenlenecek. “Okulun bahçesinde koşturmak, oynamak yasak” diyorlardı.  Tabi ki de böyle bir anlayış karşısında sportif başarı gelmez. Çok şükür artık hükümetimiz, devletimiz ve sporu seven bir Cumhurbaşkanımız var. Onların sayesine artık salonumuz, statlarımız arenaya döndü” dedi.

Kapalı Spor Salonumuz 3-4 yıl önce kapısı açılmayan atıl bir yerdi. Şimdi spor faaliyetleri destekleyen Sarayköy Belediyesi ile bu salon kullanılabilir hale geldi ve spor faaliyetleri gece saat 04.00’lere kadar yetmiyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız ile spor salonu yapımı için konuştuk. Bir kapalı spor salonu daha bize şart… Biz spora destek veriyoruz. Vermek zorundayız. Çocuklarımız daha iyisini yapsın, kötü alışkanlıklara bulaşmasınlar, hep gelişsinler diye destek vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Sarayköy’ün ismini en üstlere çıkarmak için çalıştıklarını ifade eden Başkan Özbaş, “Sarayköy Belediyesi olarak sporcularımızdan maddi, manevi desteğimizi asla bırakmadık. Sarayköy her alanda başarılı olacak inşallah. Biz bu şehrin adını en üstlerde tanıtmak istiyoruz. Benim amacım bu şehrin adını en üstlerde tanıtmak” dedi. ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

karateciler-ziyaret-4karateciler-ziyaret-3karateciler-ziyaretkarateciler-ziyaret-1karateciler-ziyaret-4
Yorum Bulunamadı