0258 415 1007 Pazartesi, 25 Eylül 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Sporcular adına yemek verildi

Sarayköy Belediyesi tarafından Sarayköy Atatürk Ortaokulu Halk Oyunları ekibi ve Sarayköy Gençlik ve Spor Kulübü onuruna verilen yemekte konuşan Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını; boş zamanlarında eğitim, spor ve sanat ile uğraşmalarını istediklerini bu yüzden belediye bünyesinde spor ve sanat kursları açtıklarını söyledi.


Sarayköy Belediye tarafından, Sarayköy Atatürk Ortaokulu Halk Oyunları ekibi ve Sarayköy Gençlik ve Spor Kulübü onuruna yemek verildi. Belediye Çok Amaçlı Düğün Salonunda verilen yemeğe, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Bülent Akhan, Cumhuriyet Anadolu Lisesi Feridun Sarıkavak,  Atatürk Ortaokulu Müdürü Halil Kaya, Atatürk Ortaokulu Halk oyunları ekibi, sporcular ve aileleri katıldı.

Yemekte Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, eşi Esin Özbaş ile tek tek masaları gezerek misafirler ile ilgilendi.

Her zaman sporda, sanatta, eğitimde ilçenin ismini en üst seviyelere çıkaran öğretmen ve öğrencilere teşekkür eden Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “ Atatürk Ortaokulu Halk Oyunları ekibi ve Sarayköy Gençlik ve Spor Kulübünün her yarışmasında hep heyecanlandık. Çocuklarımızı spor ile buluşturan ve böyle etkinlikte yer almaları için izin veren ailelerimize teşekkür ederim. Hakikaten çocuklarımızın bu tür faaliyetlerde bu tür özellikleri yakalaması sağlamak her ailenin harcı olmuyor.  Bazen aileler bu tür faaliyetlerde izin vermiyor olabiliyorlar.  Ama ben sizleri önce tebrik ediyorum. Hem çocuklarımızın toplumsal kaynaşmalarını sağlıyorsunuz hem de Sarayköyümüzün adını en üstlerde anılmasında önderlik ediyorsunuz” dedi.

GENÇLER KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN UZAK KALSIN DİYE…
Başkan Özbaş, “Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Akhan, antrenör Ömür Günay ve okul müdürlerimiz, çocuklarımızın spor yapmaları için köprü oldular her zaman. Onlara çok teşekkür ederim. Her geçen sene spor faaliyetlerimizi arttırmak için çalışmalar yapıyoruz. Çocuklarımız kötü alışkanlıklara asla bulaşmasınlar aksine boş zamanlarında sporla, sanatla uğraşsınlar diye etkinlikler ve kurslar düzenliyoruz. Sarayköy Belediyesi olarak da bünyemizde spor ve sanat faaliyetlerinde gençlerimizin kendilerini geliştirmeleri için kurslar açıyoruz” diye konuştu.

“BAŞKANIMIZ HER ANIMIZDA YANIMIZDA OLDU”
Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın 2014 yılından itibaren her zaman yanlarında olduğunu belirten Halk Oyunları Antrenörü Ömür Günay, “ Bizim bir aracımız bile yokken Başkanımız 2014 yılından itibaren her dediğimizi iki etmedi. Her isteğimize anında yanıt verdi. Şimdi hiçbir eksiğimiz kalmadı. Kendisine çok teşekkür ederim. Her zaman kahrımızı çeken okul müdürlerimize de teşekkür ederim. Geçen sene Türkiye Şampiyonluğu elde ettik. 8 Nisan’da gerçekleşecek olan Türkiye şampiyonluğu yarışmasında birincilik alarak ilçemizi en güzel şekilde onurlandırmak istiyoruz. İnşallah derecelerimizi en üstlere çıkarmak için çalışacağız. İnşallah anımızın akıyla çıkarız ki federasyonumuzun finallerinde daha güzel yerlerde çocuklarımızı ağırlarız, güzel hatıralar bırakırız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından katılımcılar Başkan Özbaş ile günün anısına fotoğraf çekildi.



....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-sporcular-adina-yemek-verildi-1saraykoy-sporcular-adina-yemek-verildi-2saraykoy-sporcular-adina-yemek-verildi-3saraykoy-sporcular-adina-yemek-verildi-4
Yorum Bulunamadı