0258 415 1007 Cuma, 2 Haziran 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Ece’nin Başkan amcası yanında

Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilçedeki sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Başkan Özbaş, ilçe devlet hastanesindeki ziyaretinde kan aldırmaya korkan 7 yaşındaki Ece Üzer’in yanında oldu, cesaret verdi.


 Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, sağlık çalışanlarını unutmadı. Başkanımız Özbaş, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla tüm sağlık çalışanlarını ziyaret ederek günlerini kutladı, karanfil hediye etti. Başkan Özbaş, hastalara da geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak sorunlarını ve taleplerini dinledi.

İlk ziyaretini Sarayköy Devlet Hastanesi’nde gerçekleştiren Başkan Özbaş, hastanenin laboratuar kısmındaki doktorların gününü kutlamak için girdiği sırada 7 yaşındaki Ece Üzer’in korktuğu için kan vermek istemediğini gördü. Üzer’in yanına oturarak cesaret veren Başkan Özbaş, kan alınana kadar Üzer’in yanında bekledi. Kanı alınan Üzer’e çiçek veren Başkan Özbaş’a, Ece Üzer’in babannesi Fadime Üzer teşekkür etti.

Başkan Özbaş, sağlık ocaklarını da ziyaret ederek sağlık personellerinin gününü kutladı. Ziyaretten dolayı Başkan Özbaş’a teşekkür eden sağlık personelleri, “Günümüzü hatırlayan birilerinin olması bizi çok mutlu ediyor. Nezaket göstererek günümüzü kutlayan Başkanımıza çok teşekkür ederiz” dedi

Gece gündüz demeden büyük bir özveriyle insanların daha sağlıklı yaşaması için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayan Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, “Hiçbir zaman yılmadan ve usanmadan hizmet veren, gece gündüz demeden büyük bir özveriyle sağlıklı bir toplumun oluşması için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen sağlık çalışanlarımızın günlerini bir kez daha kutluyorum. Vatandaşlarımızın sağlığı için durmadan çalışan sağlık çalışanlarımızı bu günlerinde yalnız bırakmak istemedik ve ziyaret gerçekleştirdik. Hastalarımızı da ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinledik” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

tip-bayrami-ziyaret-1tip-bayrami-ziyaret-3tip-bayrami-ziyaret-5tip-bayrami-ziyaret-4
Yorum Bulunamadı