0258 415 1007 Cuma, 23 Şubat 2024
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy Belediyesi

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ilçedeki kadın esnaflar ile seralarda çalışan kadınları ziyaret etti, günlerini kutladı.


 Belediye tarafından düzenlenen 8 Mart Kadınlar Günü etkinliklerinde Başkan Özbaş, önce ilçedeki kadın esnafların ardından da ilçe sınırları içerisinde faaliyet gösteren seraya giderek çalışan çiftçi kadınların gününü kutladı.

Sarayköy Belediyesi’nden kadınlara büyük incelik… 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla bir dizi etkinlik düzenleyen Sarayköy Belediyesi ilçe sınırları içerisindeki kadınları unutmadı. İlk olarak ilçedeki kadın esnafları tek tek dolaşan Başkan Özbaş, kadın esnaflara isimlerinin hat sanatı ile yazılmış tabak hediye etti. Bu esnada yolda karşılaştığı kadınlara karanfil hediye etti.

Ardından ilçe sınırları içerisinde faaliyet gösteren özel bir firmaya ait serayı ziyaret eden Başkan Özbaş, tarımda çalışan kadınların 8 Mart Kadınlar Gününü kutlayarak beraber yemek yedi, sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Tüm kadınların 8 Mart Kadınlar Günü’nü kutlayan Başkan Özbaş, “Tüm kadınlarımız bizim için değerlidir. Üzerlerinde çok fazla sorumluluk olan kadınlarımız hem iş hayatında başarılı olmaya hem de aile içinde düzeni sağlamaya çalışıyorlar. Tarımın kalkınması için tarlalarda, ekonominin kalkınması için işyerlerinde, aile düzeni sağlamak için ise evlerinde çalışan kadınlarımızın 365 gün olan değerleri 1 güne sığdırılamayacağını buna rağmen kadınlarımızın bu özel gününü en güzel şekilde kutlamak için kapı kapı geziyoruz. Etkinliklerimiz akşam saatlerinde de devam edecek. İlçe sınırlarına bağlı mahallelerden 350’e yakın hanım kardeşimizin katılımıyla sinema etkiliği düzenliyoruz” dedi.  ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

SARsaraykoy kadinlar gunu 3saraykoy kadinlar gunu 7saraykoy kadinlar gunusaraykoy-kadinlar-gunu-2
Yorum Bulunamadı