0258 415 1007 Cumartesi, 20 Temmuz 2024
Duyurular

Haber Bülteni

Kurban Bayramı öncesinde kasap denetimi

Sarayköy Belediyesi, vatandaşların kaliteli ürünlere ulaşması için sürdürdüğü denetimlerini Kurban Bayramı öncesi de gerçekleştirdi. Belediye ekipleri, ilçedeki tüm kasapların et reyonlarında, kesimhanelerinde fiyat ve hijyen denetimi yaptı.


Vatandaşların sağlıklı ve kaliteli ürünlere ulaşması amacıyla denetimlerini sık sık gerçekleştiren zabıta ekipleri çalışmalarını sürdürüyor. Kurban Bayramı öncesinde zabıta ekipleriyle birlikte belediye veteriner hekimi de denetimlere katıldı.

Sağlık ve hijyen açısından steril olması gereken yerlerin başında gelen et mamulleri satış alanlarında gerçekleştirilen denetimlerde etlerin son kullanma tarihleri, yetkili kesimhane mührünün olup olmadığı, etlerin muhafaza şartları ile renk ve koku konusunda et ürünlerinin kontrolü yapıldı.

Ruhsat ve evrak kontrolünün de yapıldığı denetimde vatandaşların olumsuz durumlarla karşılaşmaları durumunda şikâyetlerini 415 10 07 numaralı telefondan Sarayköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bildirmeleri istendi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediyesi-kasap-denetimisaraykoy-belediyesi-kasap-denetimi-1saraykoy-belediyesi-kasap-denetimi-2
Yorum Bulunamadı