Annelerin sadece bir gün değil her gün hatırlanması gerektiğini belirten Başkanımız, mesajına şöyle devam etti:
“Sevgi, şefkat ve ilgisini büyük bir cömertlikle bizlere sunan annelerimiz her zaman baş tacımızdır. Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, bizi bizden iyi tanıyan annelerimiz aynı zamanda ilk öğretmenlerimizdir.
Sadece aile içerisinde değil, yetiştirdikleri her bireyimizle toplumumuzun kültürünü, değerlerini geleceğimize taşıtacak hayatımızın en önemli rol modelleridir. Gelenek ve değerlerimizin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının en önemli güvencesidir.
Hayatımız boyunca bize güven ve destek veren, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan sevgiyi, ilgiyi ve hoşgörüyü aşılayan annelerimizin yılın bir günü değil her zaman sevgi, saygı duyarak yanlarında olmalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm annelerimizin, anne adaylarının ve bu eşsiz duyguyu yüreklerinde taşıyan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyor, başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelere sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.”
![saraykoy-belediye-baskani-mehmet-salih-konya-23-nisan-mesajı saraykoy-belediye-baskani-mehmet-salih-konya-23-nisan-mesajı](SiteFile/Gcache/MEHMET_SALİH_KONYA.jpg)