0258 415 1007 Çarşamba, 26 Eylül 2018
Duyurular

Haber Bülteni

Büyükşehir heyetinin incelemeleri devam ediyor

Heyet toplantıların ardından, projelerin gerçekleşeceği alanları yerinde inceledi


 Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman ZOLAN , Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ve Mahalle Muhtarlarımızın katılığı toplantıda Sarayköy ve Mahallelerimizin sorunları ele alındı.Tüm Mahalle Muhtarlarımızdan toplanan, sorunlara ilişkin raporlar Sarayköy ve Büyükşehir Belediyesine sunuldu.
Sayın Osman Zolan ve Ahmet Necati ÖZBAŞ hiç bir mahalleyi ayırmadan eşit hizmet götüreceklerini belirterek, acil sorunu olan mahallelerimize öncelik verileceğini söyledi.Bu konudaki talimatlar toplantıya katılan Büyükşehir Daire Başkanlarına da iletildi.
İkinci toplantı Turizm yatırımcılarıyla yapıldı.Bu konuda çok duyarlı olduklarını belirten her iki başkan,ilçemizin geleceği için bu tür yatırımların gelmesi ve desteklenmesi gerektiğini söyledi.
Toplantıların ardından heyet; Su deposu mesirelik alan, Orman deposu, Havuz tesisleri,Halı saha tesisleri,Üniversite Kampüs alanı,Oto santral garajı ve İtfaiyede de incelemelerde bulundu.Buralarda düşünülen yatırım ve projeler hakkında çalışmaların sürdürüldüğü belirtildi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

zolzolzolzolzol
Yorum Bulunamadı