0258 415 1007 Pazartesi, 16 Aralık 2019
Duyurular

Haber Bülteni

Başkanımız itfaiye erleriyle iftar yaptı

Belediye Başkanınız Ahmet Necati Özbaş, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için özveriyle mücadele eden itfaiye ekiplerimizi unutmadı. Başkanımız, iftarını bir yanda itfaiye araçlarının, diğer yanda itfaiyeci koruyucu giysilerin yer aldığı sofrada Sarayköy İtfaiye Grup Amirliği’nde görevli ekiplerimizle açtı.


11 ayın sultanı ramazan ayının başlamasıyla birlikte her gün Sarayköylü bir ailenin iftar sofrasına konuk olan Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerinin başında olan itfaiye ekibimizi unutmadı.

İftar sofrası olası bir tehlikeye karşı görev yerlerinde hazır beklemesi gereken itfaiye ekiplerinin departman kısmına hazırlandı. Bir yanda itfaiye araçlarının, diğer yanda itfaiyeci koruyucu giysilerin yer aldığı sofrada ezanın okunmasıyla birlikte Başkanımız, Belediye Başkan Yardımcımız Mestan Özkan ve itfaiye ekipleri oruçlarını açtı.

Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, “Sarayköy İtfaiye Grup Amirliği’nde görev yapan kardeşlerimizin gönül sofralarına konuk olduk. Hemşehrilerimizin can ve mal güvenliği için özveriyle mücadele eden kardeşlerimizle bir arada olmak, oruçlarımızı hep birlikte açmak bizler için büyük mutluluk kaynağı oldu. Rabbim görevlerinde kolaylıklar versin, ayaklarına taş değirmesin” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-iftar-belediye-baskani
Yorum Bulunamadı