0258 415 1007 Perşembe, 18 Ekim 2018
Duyurular

Haber Bülteni

Şiir dinletisinde sahneyi öğretmen, öğrenciler ve ilçe protokolü paylaştı

Sarayköy Anadolu Lisesi’nin düzenlediği şiir dinletisinde sadece öğretmen ve öğrenciler değil, Sarayköy Kaymakamı Fatih Akkaya, Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaşve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Akhan’da şiir söyleyerek etkinlikte yer aldı.


Sarayköy Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen “Bir Bahar Akşamı Şiir Dinletisi” Belediye Çok Amaçlı Salonu’nda gerçekleştirildi. Şiir dinletisine Sarayköy Kaymakamı Fatih Akkaya, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Bülent Akhan, Sarayköy Anadolu Lisesi Müdürü Musa Mert, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Sahne dizaynından, seçilen müzik ve şiirlere kadar çok beğenilen etkinliğin ilk şiiri olan Bahar Şiiri’ni Sarayköy Anadolu Lisesi Müdürü Musa Mert söyledi. Ardından Nimet Nur Şinaz “Her Günüm Seninle”, Ali Kazık “Yaş Otuz Beş”, Hayriye Çelikkol “Özledim”, Mertcan Karadağ “Bilir Misin?”, Melike Sapan “Bir Adın Kalmalı”, Faruk Erdoğan “Çanakkale”, Tuğçe Yüksel “Yaşadıklarımdan Öğrendiğim Bir Şey Var”, Nuri Erim “Etme”, Süheyla Acar “Dünyanın Bütün Çiçekleri”, Meliha Şahin “Her Şey Sende Gizli”, Sena Dodurga “Teğmenim”, Zişan Kılıç “Sol Yanım” şiirlerini okudu.

Etkinliğin sonunda ise öğretmenler ilçe protokolüne yer verdi. Sarayköy Kaymakamı Fatih Akkaya “Memleket İsterim”, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş “Davet”, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Akhan ise “Bayrak” isimli şiirleri okudu.

Konuşmaların yapılmadığı açılışın ve kapanışın şiirlerle yapıldığı etkinlik seyirciler tarafından uzun süre ayakta alkışlandı.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-anadolu-lisesi-siir-dinletisi-3saraykoy-anadolu-lisesi-siir-dinletisi-4saraykoy-anadolu-lisesi-siir-dinletisi-2saraykoy-anadolu-lisesi-siir-dinletisi-1
Yorum Bulunamadı