0258 415 1007 Çarşamba, 26 Eylül 2018
Duyurular

Haber Bülteni

14.Türkiye Koçsporfest Üniversite Oyunları Sarayköy’de

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) tarafından organize edilen 14’üncü Türkiye Koçsporfest Üniversitesi Oyunları finalinin erkek hentbol maçının ilk stardı Sarayköy’de verilecek.


  

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ), 14’üncü Türkiye Koçsporfest Üniversite Oyunları finaline ev sahipliği yapacak. Gerçekleştirilecek 14’üncü Türkiye Koçsporfest Üniversite Oyunları’nın erkek hentbol maçının ilk stardı Sarayköy’de verilecek.

Denizli’de sadece bir ilçenin ev sahipliğinde yapılacak 14’üncü Türkiye Koçsporfest Üniversite Oyunları Finali’nde Marmara Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Aksaray Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi’nin oynayacağı oyunlar 7-8-9 Mayıs’ta Sarayköy’de gerçekleşecek.

Sarayköy Belediyesi’nin sponsorluğunda ilçede düzenlenecek olan Türkiye Koçsporfest Üniversite Oyunları Finali’nde hentbol ve ayak tenis maçları yapılacak.

Ayak tenis maçlarında 20 hakem, hentbolda ise 8 hakemin olacağı 14’üncü Türkiye Koçsporfest Üniversite Oyunları Finali İlçe Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek.

Sarayköy’de önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan büyük gurur duyduklarını belirten Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Türkiye Koçsporfest Üniversite Oyunları Finali’nin startı Sarayköyümüzde alınıyor. Biz 3 gün boyunca 12 maça ev sahipliği yapacağız. Her zaman belediye olarak sporun ve sporcunun yanında olduk ve böyle bir organizasyona destek vererek içinde olmaktan da büyük mutluluk duyuyorum. İlçemizde gerçekleşecek olan hentbol ve ilk kez halkımız ile buluşacak olan ayak tenis maçlarını heyecan ile bekliyoruz” dedi.

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

foo-1
Yorum Bulunamadı